اَپید

مرکز خدمات محصولات اپل

آشـنـائـی بـا مـحـصـولات

■   اپل آیدی و کاربردهای آن

اگر یکی از استفاده‌کنندگان دستگاه‌های تولید شرکت اپل مانند iPhone، iPad، iPod، iMac و... هستید، باید بدانید که برای استفاده از تمامی امکانات دستگاه خودنیاز به یک شناسه اپل اختصاصی دارید. این شناسه اپل آی‌دی (Apple ID) نام دارد که بعضاً با نام‌های آی‌اکانت (iAccount) و یا اکانت آیتونز (iTunes Account) نیز معرفی می‌شود.

اپل آی‌دی کاربردهای زیادی برای شما خواهد داشت و می‌توان آن را کلید ورود به دنیای اپل و امکانات آن دانست. در اولین قدم، هنگامی که یکی از دستگاه‌های تولید شرکت اپل را خریداری کرده‌اید و قصد دانلود برنامه از AppStore را داشته باشید، هرگز نمی‌توانید بدون داشتن اپل آی‌دی اقدام به این کار نمائید. پس در همین ابتدا می‌توانید به ضرورت استفاده از اپل آی‌دی پی برد. البته اپل آی‌دی امکانات و خدمات دیگری نظیر Game Center، Find My Friends، Find My iPhone، iCloud، iMessage، Face Time و... را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد که بهره‌گیری هریک از این امکانات و خدمات، لذت و هیجان استفاده از دستگاه‌های تولید شرکت اپل و دنیای پرشور فناوری و ارتباطات را برای شما بییشتر خواهند کرد.


■   مشخصات و ویژگی اپل آی‌دی‌های اَپید | مرکز خدمات محصولات اپل (apid.ir)

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اپل آی‌دی‌های این فروشگاه اینست که این شناسه‌ها با نام شرکت اپل و با بالاترین سطح دسترسی که متعلق به مدیران ارشد و پژوهشگران شرکت اپل می‌باشد، ثبت و تهیه شده‌است که امکان ‌استفاده حداکثری از خدمات و امکانات شرکت اپل را در سراسر جهان فراهم می‌سازد. به عنوان مثال شما امکان دسترسی به نرم‌افزارهای رایگان بیشتری را نسبت به سایر دارندگان اپل آی‌دی حتی شهروندان ایالات متحده امریکا را خواهید داشت.

از دیگر ویژگی‌های اپل آی‌دی های ارائه شده در این فروشگاه می‌توان به مواردی همچون امنیت بالا، سهولت در استفاده، قابلیت ویرایش کلیه اطلاعات آن (حتی خود شناسه و رمز آن) و... اشاره نمود.


Google+FacebookTwitter